245 hodnotení

Moringa premium

100 % sušina z listov Moringy olejodárnej v BIO kvalite. Prírodný zdroj vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Superpotravina.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: V002
Značka: AVITA
€17,90
Kategória: ENERGIA
Hmotnosť: 0.3 kg
Položka bola vypredaná…

 

Moringa olejodarná sa označuje za strom života a jej blahodarné účinky boli známe stovky rokov v Ázii, odkiaľ moringa pôvodne pochádza. Moringa je tropický strom, ktorý je možné zužitkovať úplne celý. Listy sú dôležitou potravinou najmä v Indii a Afrike, obyvatelia ich jedia surové, upravujú ich aj tepelne, v období nadbytku ich sušia. Sú totiž zdrojom mnohých minerálov, vitamínov a bielkovín. Plody si pripravujú podobne ako zelené fazuľové struky. Semená zo zrelých plodov sa pražia a chutia ako orechy. Obsahujú veľké množstvo oleja, ktorý sa využíva v kuchyni aj v rámci kozmetiky.

Tieto účinky sú potvrdené aj vedeckými štúdiami. Listy moringy olejodarnej obsahujú unikátnu kombináciu vitamínov, minerálnych látok a antioxidantov. Vitamín A posilňuje kvalitu zraku a vitamín C sa stará o silný imunitný systém, vitamíny skupiny B pomáhajú vyrovnať sa so stresom a záťažou, zlepšujú metabolizmus a fungovanie nervovej sústavy.

Listy moringy majú vysokú nutričnú hodnotu. Príroda im nadelila taký mix živín, ktorý zatiaľ nebol potvrdený v žiadnom inom prírodnom zdroji. Sú v ňom zastúpené vitamíny, minerály, omega-3, omega-6 a omega-9 mastné kyseliny. Sú jedným z nutrične najbohatších rastlinných zdrojov potravy a jediným, ktorý obsahuje všetky pre človeka potrebné esenciálne aminokyseliny.

Moringa obsahuje jedinečné kombinácie minerálov a mastných kyselín, ktoré v prírode nenachádzame ľahko. Pre zdravie srdcovo-cievneho  systému nájdeme v moringe draslík, železo a chlorofyl, ktoré normalizujú krvný tlak, pomáhajú v zásobovaní buniek kyslíkom a podporujú tvorbu hemoglobínu. Pokožka, vlasy, zuby a kosti budú posilnené vďaka zinku a vápniku, ktoré obsahujú listy moringy.

Zdravie nervového systému priamo ovplyvňuje všetky ďalšie systémy ľudského organizmu. Omega-3 mastné kyseliny sú pre nervový systém nenahraditeľné a spoločne s horčíkom zaručujú psychickú pohodu a lepšie zvládanie stresových situácií. Obe zložky taktiež bojujú proti zápalovým procesom v celom organizme a tým uľahčujú tak prácu imunitnému systému.

 

Produkt MORINGA PREMIUM je vyhľadávaný pre tieto účinky:
- posilnenie imunitného systému
- dodanie energie a vitality
- normalizácia vysokého krvného tlaku
- zlepšenie kognitívnych funkcií
- podpora protizápalových procesov
- pozitívny vplyv na kvalitu a rast vlasov, kvalitu kože, redukciu vrások
- pozitívny vplyv na množstvo materského mlieka v čase dojčenia
- u mužov podpora libida

 

DÁVKOVANIE:
dospelí:1 - 2 kapsule 2x denne
deti od 3 rokov: 1 kapsula 2x denne
tehotné ženy: 1 - 2 kapsule 2x denne

 

ZLOŽENIE KAPSULY: kapsula vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy a vody

 

ZLOŽENIE:

 

Obsah v 1 kapsule

Obsah v 4 kapsulách
(t.j. dennej dávke)

RVH%

Moringa oleifera BIO (Moringa olejodárna), 100 % sušina z listov 310 mg

310 mg

1240 mg

*

RVH% - referenčná výživová hodnota
*  referenčná výživová hodnota nebola stanovená

 

OBSAH BALENIA: 60 kapsúl

 

UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Chráňte pred svetlom. Skladujte v suchom a chladnom prostredí, v dobre uzavretom obale. Uskladňujte mimo dosah a dohľad malých detí. Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú stravu a zdravý životný štýl.

 

HMOTNOSŤ OBSAHU: 22,2 g

 

Krajina pôvodu: India / Španielsko

 

Vyrobené: na Slovensku

Artboard 1@3xArtboard 3@3xArtboard 4@3xArtboard 5@3x

 

Nevypĺňajte toto pole:
D Avatar autora Moringa premium 3.1.2022 08:05
Dobrý deň. Prosím vás, ako je možné, že niektorí výrobcovia majú uvedené, že moringu nesmú užívať tehotné a dojčiace ženy? Vy to napríklad zakázané nemáte. A druhá vec- čím je vaša moringa iná alebo lepšia od konkurencie? Pretože na trhu sú rôzne, ktoré sľubujú 100%nu kvalitu a neviem čo všetko, len rozdiel je v cenách. Trh je presýtený, človek sa v tom stráca a nie všetko, čo je drahé, je aj kvalitné a naopak. Vopred veľmi pekne ďakujem za váš čas a odpoveď. Dominika .
Odpovedať