62 hodnotení

Zdravá pleť / eko balenie 60 + 14 kapsúl

Unikátna kombinácia dvanástich účinných látok, ktoré preukázateľne pomáhajú liečiť kožné zápaly, zlepšujú stav pokožky, liečia akné a bránia jeho opätovnému vzniku. 

Skladom (32 ks)
Kód: V074
Značka: AVITA
€19,90
Kategória: PLEŤ
Hmotnosť: 0.3 kg

Materina (tymiánová) dúška má silný dezinfekčný účinok, vďaka ktorému pomáha liečiť zápaly. Je účinná na mastnú pokožku a pomáha v liečbe akné. Svojim vysokým obsahom aktívnych látok (okrem vitamínov a minerálov obsahuje aj silné prírodné fenoly) pôsobí nielen dezinfekčne, ale i antioxidačne a antimikrobiálne.

Nechtík lekársky pôsobí antibakteriálne a je účinný aj proti plesniam, vďaka čomu výrazne zlepšuje hojenie rán, zlepšuje stav pokožky pri dermatitíde a výborne zaberá pri liečbe akné – znižuje zápal a bráni vzniku tvorby nového akné.

Vitamíny a antioxidanty obsiahnuté v zelenom čaji pokožku dezinfikujú, zároveň hydratujú a pôsobia detoxikačne. Zelený čaj má antibakteriálny a protizápalový účinok, vďaka čomu dokáže sťahovať póry, znižovať tvorbu kožného mazu a výrazne zlepšovať pleť postihnutú akné.

Vitamíny a minerály obsiahnuté v kozmetických prípravkoch sa dostávajú len do vrchnej časti pokožky. Orálnym užitím produktu Zdravá pleť sa obsiahnuté vitamíny a minerály prenášajú krvným obehom do všetkých častí tela, teda aj kože, a pôsobia tam, kde sú potrebné. Vitamíny B3 a B5 zlepšujú kožné zápaly, infekcie a ekzémy. Vitamín Epomáha chrániť pokožku pred voľnými radikálmi a stratou vlhkosti. Obsah minerálov ako zinok, selén, kremík a chróm pôsobí na pleť sťahujúco, hydratuje ju, chráni pokožku pred UV žiarením, bráni šíreniu baktérií a veľmi pomáha mastnej pleti, ktorá trpí upchatými pórmi a akné. Chróm svojou schopnosťou regulácie metabolizmus glukózy nielen v krvi, ale i samotnej koži, podporuje pôsobenie inzulínu. Tým zmierňuje príznaky akné, ktorého vznik môže súvisieť aj s vysokým príjmom sacharidov, alebo zníženou glukózovou toleranciou v pokožke.

Enzým Bromelain pôsobí regeneračne a má schopnosť liečiť kožný zápal. Enzým papain pomáha zlepšiť stav suchej pokožky, regeneruje ju a zlepšuje jej pružnosť.

 

DÁVKOVANIE: Užívajte 2 kapsuly denne spolu s jedlom.

 

OBSAH BALENIA: 60 + 14 kapsúl

 

HMMOTNOSŤ OBSAHU: 43,8 g

 

UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C.

ZLOŽENIE: Extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis, extrakt z listov, štandardizovaný na 50% polyfenolov), Extrakt z nechtíka (Calendula officinalis L., extrakt z kvetov 4:1), extrakt z dúšky tymiánovej (Thymus vulgaris, extrakt z rastliny 4:1), vitamín E (dl-alfa-tokoferol acetát), extrakt z bambusu (Bambusa vulgaris Schrad., extrakt z mladého kmeňa, štandardizovaný na 70% kremíka), bromelaín, papaín, vitamín B3 (niacínamid), zinok (citrát zinočnatý), vitamín B5 (kyselina pantoténová), selén (L-selenometionín), chróm (pikolinát chrómu).

ZLOŽENIE KAPSULY: kapsula vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy a vody

 

Množstvo aktívnej látky

Aktívna látka

Množstvo aktívnej látky v 1 kapsule

Množstvo aktívnej látky v 2 kapsulách

% referenčnej výživovej hodnoty v dennej dávke

Extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis, extrakt z listov, štandardizovaný na 50% polyfenolov)

200 mg

400 mg

*

Extrakt z nechtíka (Calendula officinalis L., extrakt z kvetov 4:1)

75 mg

150 mg

*

Extrakt z dúšky tymiánovej (Thymus vulgaris, extrakt z rastliny 4:1)

75 mg

150 mg

*

Vitamín E (dl-alfa tokoferol acetát)

100 mg

200 mg

833,3 %

Extrakt z bambusu (Bambusa vulgaris Schrad., extrakt z mladého kmeňa, štandardizovaný na 70% kremíka)

15 mg

30 mg

*

- z toho kremíka

10,5 mg

21 mg

*

Bromelain

12,5 mg

25 mg

*

Papain

12,5 mg

25 mg

*

Vitamín B3 (niacínamid)

8 mg

16 mg

100 %

Zinok (citrát zinočnatý)

7,5 mg

15 mg

150 %

Vitamín B5 (kyselina pantoténová)

6 mg

12 mg

200 %

Selén (L-selenometionín)

0,125 mg

0,250 mg

454,5 %

Chróm (pikolinát chrómu)

0,1 mg

0,2 mg

500 %

* referenčná výživová hodnota nie je stanovená

  Vyrobené:  na Slovensku

 Artboard 3@3xArtboard 6@3xArtboard 1@3xArtboard 4@3x
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: