9 hodnotení

D3 K2 LIPOSOMAL PLUS

Synergia vitamínov D3 K2 v lipozomálnej forme.

100 % naturálna forma vitamínu D3 z lišajníka islandského a vitamínu K2 z cíceru

Skladom (> 5 ks)
Kód: V038
€29
Kategória: PRODUKTY

Lipozomálna forma vitamínu D3 + vitamínu K2 spolu s lecitínom poskytuje maximálnu vstrebateľnosť týchto vitamínov pre zdravie vašich kostí,  kĺbov, svalov a imunitného systému.

Najmä v období klimaktéria pozorujeme pokles kostnej hmoty a práve vitamín K2 spolu s vitamínom D3 podporujú zmiernenie rýchlej degradácii kostnej hmoty.

Prečo lipozomálny D3 + K2 ?

Takto spracovaný vitamín D3 spolu so supervitamínom K2 umožní najvyššiu efektívnosť využitia týchto vitamínov v tele.

Naše lipozómy sú vytvárané najmodernejšou technológiou, ktorá umožňuje vytvoriť miniatúrne nano lipozómy, aby dokázali preniknúť do všetkých potrebných telových štruktúr. 

Vitamín D prispieva k správnemu využitiu vápnika a fosforu, k udržaniu správneho fungovania svalov a najmä k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Vitamín K2  prispieva k udržaniu zdravých kostí a prispieva k správnej zrážanlivosti krvi.

Unikátnosť lipozomálneho vitamínu D3 + K2 je v ich synergii spolu s lecitínom.

Zdrojom lipozómov (lipidov) ktoré "dovezú" vitamíny do buniek je geneticky nemodifikovaný slnečnicový lecitín (poklad zo slnečnice).

Správne užívanie lipozomálneho vitamínu D3 + K2: 

Jednu dávku  - 1 čajovú lyžičku (5 ml) vylejte do 1dcl napr. pomarančového džúsu a vypite. Chuť lipozomálnych vitamínov sa v džúse takmer úplne zneutralizuje.

Vitamín K2 by nemali užívať osoby, ktoré užívajú lieky na riedenie krvi, krátko po cievnych príhodách a infarktoch, jeho užívanie odporúčame konzultovať s lekárom.

Obsah balenia: 200 ml (20 dávok)

Obsah v dennej dávke:            

Lecitín slnečnicový                                                    1050 mg   RVH* nie je stanovené
Vitamín D3 (Cholekalciferol z lišajníka islandského)     50 μg  (2000IU) 1000 % RVH*
Vitamín K2 (Menachinon z cíceru MK-7)                       75 μg                   100 % RVH*

*% referenčnej výživovej hodnoty v 5 ml

Zloženie: demineralizovaná voda, lecitín slnečnicový geneticky nemodifikovaný, vitamín D3 z lišajníka islandského (cholekalciferol), vitamín K2 MK-7 z cíceru, (menachinón), antioxidant askorbát sodný, sorban draselný

Konzervačné látky: Keďže bez konzervácie by mal výrobok trvanlivosť len niekoľko dní, je nutné ho konzervovať. Na konzerváciu sme zvolili akceptovanú potravinársku konzervačnú látku sorban draselný, ktorý sa používa ako konzervačná látka, zabraňujúca šíreniu plesní a kvasiniek v potravinách a len výnimočne môže spôsobiť jemnú alergickú reakciu u mimoriadne citlivých ľudí.

Odporúčané dávkovanie: 
Dospelí:
 2x denne 5 ml

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C. Exspirácia produktu je 12 mesiacov od dátumu výroby. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 30 dní.

 

 Artboard 3@3xArtboard 4@3x

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: